Arama...

Bebek Ürünleri

Minies Bebek Bezi İnceleme

Paylaş

Minies, Migros adına Ontex Tüketim Ürünleri tarafından üretiliyor. Canbebe de Ontex tarafından üretiliyor. Zaten kullanmadan önce kalitesi Canbebe’den daha düşüktür diye düşündüm. Sleepy-Soffio ilişkisine benzettim yani ?
?Minies’in aylar önce alt açma bezini almış kalitesini hiç beğenmemiştim. İki arkadaşımın bezinden memnun kaldım demesiyle denemek istedim.
❗️Paket üzerinde içerik bilgisi yok.
İlk izlenimim şöyle; Herhangi bir losyon ya da parfüm kokusu yok. Ama kimyasal kokusu fazla. Bezleri açık bırakırsak bu koku azalabilir. Cilde değen bölge renkli. Bel lastiği yok. Islaklık göstergesi yok. Yapı olarak hafif sert. İlk izlenimlerim olumsuz malesef.
?Kullanıcı yorumum şöyle; Minies eğer geliştirilirse iyi olabilecek bezlerden. Emiciliği çok çok iyi, hiç sızdırma yaşamadık. Sadece çok dolunca ön kısımdan kıyafete geçebilen hafif nemlilik olabiliyor. İnce bir bez. Beden numarası olarak tam oluyor. Olumsuz tarafları dediğim gibi kimyasal kokusu fazla, hışır hışır kağıt gibi ve içinde de dışında da renklendirici fazla. Bacakta lastik izi yapıyor. Dış kısımdaki desenlerin boyası da beni düşündürdü. Paket bitsin diye dua ettim resmen. Ama daha kaliteli bir hale getirilirse gerçekten Prima ile yarışır. 

Sonraki Yazı

2 Yorumlar

  1. abla olacak olan Eylül 17, 2019

    çok güzel

    Yanıtla
  2. bayram küçükköse Şubat 8, 2021

    selm bubezleri fakat yenikanal teknolejisi iyiolmadı benn bayram küçükköse çorlu merkezden normel 7 nemara normel bulamıyom normel halidaiyidi

    Yanıtla

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *