Arama...

İnceleme

Farmasi Ürünlerine Genel Bakış

Paylaş

Network ürünleriyle ilgili fazla paylaşım ve yorum yapmayacağımı belirtmiştim. Hem bu tarz konularda şeffaflıktan yana değiller hem de bazı uğraştırıcı durumlar yaşanabiliyor.
Bu sebeple Farmasi markası için sadece ürün ismi ve gözüme çarpan maddeleri yazacağım. Gerisi size kalmış artık.
?Baby Shampoo, Calendula Oil Shampoo, Dr. C. Tuna Revitalizing ve Herbal Line Pure Herbal Shampoo: SLES, Cocoamidopropyl Betaine, Parfüm, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone ve bebek şampuanında ekstra Boyar Maddeler.
?Eurofresh Little Kids Toothpaste Strawberry ile Aloe Vera Gel ve Whitening Toothpaste: Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Boyar Madde ve Aroma. Diğer ikisinde bunlara ek olarak SLS, Titanium Dioxide.
?Dr. C. Tuna Tea Tree Oil Hand and Body Cream ile Calendula Cream Balsam: Petrolatum ve Paraffinum Liquidum (Mineral Oil).
?Mr. Wipes Bio Home Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı: Anyonik ve Noniyonik kısım açıkça belirtilmemiş. Optik Parlatıcı, Enzim, İyon Tutucu, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone ve Parfüm.
?Dr. C. Tuna Calendula Oil: Soya Yağı (Hibrit olmayan ifadesi yok), Tokoferol.
?Gül Suyu: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma.
?Diğer bazı ürünlerde: Ethylhexylglycerin, Polyester, Potassium Hydroxide, Dimethicone ile Soya ve Palm ürünleri gözüme çarptı.
?İçeriği atılan çoğu ürünün, kullanımlarını gereksiz bulduğum için zaten kullanılmamasından yanayım. Bu görüşüm markaya yönelik değil.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *