Arama...

İnceleme Kişisel Bakım

Misbahçe Nemlendirici Güneş Koruyucu Krem SPF 20 İnceleme

Paylaş

Misbahçe Nemlendirici Güneş Koruyucu Krem SPF 20 ??‍♀️
?İçerik; Ahududu Çekirdeği Yağı, Çinko Oksit, Jojoba Çekirdeği Yağı, Balmumu, Gül Yağı, Misk Gülü Yağı, Organik Kuşburnu Çekirdeği Yağı, Tokoferol, İngiliz Lavantası Yağı, Ylang Ylang Yağı, Paçuli Yağı, Caprylic/Capric Triglyceride (Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağından).
❗️Doğal olarak uçucu yağların içinde bulunan alerjenler: Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Eugenol, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Linalool, Coumarin, D-Limonene.
?Artık böyle karışımlar kullanmaya korkuyorum. Bundan sonra 2-3 bileşenli karşımlar dışında bir şey kullanamam sanırım. Yakın zamanda başıma bir olay geldi çünkü. Henüz bu hesabımı açmamıştım ve aromatik yağlarla ilgili pek bilgim yoktu. Tanınmış ve iyi bir markanın temsilcilerinden sevdiğim eczacı bir arkadaşıma, kendim için birkaç karışım hazırlattım. Yüzümdeki gözenekler ve bazı lekeler için. İlk sürdüğüm andan itibaren alerji yaptı, her sürdüğümde 3-4 saat etkisi geçmedi. Belki alışır diye birkaç kez daha denedim her defasında belirtiler arttı ? Ve hiçbir şeye alerjim yoktur, ona rağmen böyle bir sonuç aldım. Zar zor kremleri iade ettim üzülerek ?

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *